HAKKIMIZDA

Doğal Taş Sektörü’nün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız YÜKSELEN MERMER 2007 yılında Muğla’da kuruldu.

Kavaklıdere, Fethiye ve Göktepe bölgesindeki ocaklarımızdan blok halinde çıkardığımız doğal taşlarımız fabrikamızda, işlenerek istenilen ölçülerde hazır hale getirilmektedir.

Kendi ocaklarımızdan çıkardığımız taşlarımız Milas Leylak, Milas Altın Leylak, Milas Sedef, Milas Altın Sedef, Ayhan Bej, Ayhan Siyah, Muğla Beyaz, Milas Sedef (Alüminyum Lamineli) adları ile piyasaya sunulmaktadır.

Kaliteli üretimi ilke edinen Yükselen Mermer, ürünlerini blok, plaka ve ebatlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Arap ülkeleri ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.
Yükselen Mermer, mermere hak ettiği değeri vererek, kaliteli üretim ve hizmet için, üretimin çevresel etkilerini azaltmak için projeler üreterek deneyimli personeli, dinamik kadrosuyla, kalite anlayışından ödün vermeden üretime devam etmektedir.

Türkiye’nin doğal taş ve mermer sektörünün lider ve öncü firmalarından biri olmaya çalışmaktadır. Yükselen Mermer, ocak ve fabrika yatırımlarına yenilerini eklerken, iş sağlığı ve güvenliği, kaliteli üretim, sürdürülebilirlik gibi kavramların üzerinde yoğunlaşarak büyümeye devam etmektedir. .

VİZYONUMUZ

Yükselen Mermer olarak kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, gelişimi, ekip çalışmasını, çevresel değerlere önem vermeyi, teknolojik gelişmeleri takip ederek etkinliğinin arttırılmasını, profesyonel yönetim anlayışını esas alarak, sektördeki lider firmalardan biri olmayı kendine vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu artırmak, işini seven, en uygun maliyetle en yüksek kaliteyi üretmek için sistemin geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirmeyi, çalışanlarımıza ve ülkemize değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı, Türk ekonomisine daha da güç katmayı kendimize misyon edindik.